شنبه - ۸ آذر - ۱۳۹۹
ساعت :

شماره پشتیبانی :  ۰۹۱۰۹۵۷۱۰۰۱

تائیدیه تحصیلی آنلاین-مای پیشخوان

«دفتر پیشخوان دولت» چیست و چه وظیفه‏ ای دارد؟

دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت ایران برای ارائهٔ خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیهٔ دستگاه‌های اجرایی دولتی ایران موظفند خدمات الکترونیکی خود را از راه این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند. یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک بیان شده‌است.

 

سامانه مای پیشخوان چیست و چه خدماتی را ارائه میدهد؟

سایت مای پیشخوان  توسط یکی از دفاتر پیشخوان دولت در تهران  طراحی گردیده است که بتواند با توجه به شرایط فعلی خدمتی به هموطنان عزیزی که به دلیل کرونا در خانه مانده اند نماید .

در حال حاضر استعلام تاییدیه تحصیلی ، پرداخت عوارض خودرو ، پرداخت مالیات خودرو و خرید و فروش سیم کارت توسط سایت مای پیشخوان به صورت آنلاین انجام میپذیرد.

 

استعلام مدرک تحصیلی یا همان تاییدیه تحصیلی چگونه توسط سایت مای ‍‍‍‍‍‍پیشخوان انجام میگردد.

ابتدا وارد قسمت تاییدیه تحصیلی شده و اطلاعات خواسته شده در فرم مربوطه را به دقت تکمیل نمایید و سپس روی دکمه "پرداخت کارمزد و دریافت رسید استعلام" در انتهای صفحه کلیک نمایید. پس از آنکه وارد درگاه پرداخت اینترنتی شدید کارمزد را پرداخت نمائید. پس از آن رسیدِ درخواستِ استعلام مدرک تحصیلی برای شما صادر میگردد که میبایست آنرا پرینت گرفته و نزد خود نگهداری نمایید. کار تمام است و دیگر نیازی به هیج اقدامی نیست. ما در خواست شما را از طریق سایت آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی ثبت خواهیم کرد و پس از آن شما میتوانید از طریق لینک https://emt.medu.ir/Tracking/Tracking1.aspx وضعیت تاییدیه تحصیلی خود را مشاهده نمایید.